kinkiet zenit 108085 1xg9 mosiądz/biały
Nr kat. 100344756
opis produktu
Kinkiet Zenit 108085 1XG9 Mosiądz/Biały to wspaniałe, nowoczesne oświetlenie, idealne do Twojego domu lub mieszkania. Jego obudowa jest wykonana ze starannej jakości metalu w kolorze mosiądzu. Została ona wykończona białym kulistym kloszem. Kinkiet oferuje bezpośrednie, wyrafinowane światło, które nada wnętrzu przytulny klimat. Jego wymiary wynoszą - 16 cm długości, 13.5 cm szerokości i 13.5 cm wysokości. Kinkiet wyposażony jest w jeden punkt świetlny. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Uważany jest za modny, designerski i nowoczesny dodatek do dekoracji wnętrz. Jego obecność z pewnością zachwyci osoby lubiące niepowtarzalne dodatki i współczesne wzornictwo.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 13.50 cm |
| Wysokość: | 13.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 18 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | ZENIT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kinkiet Zenit 108085 1XG9 Mosiądz/Biały to wspaniałe, nowoczesne oświetlenie, idealne do Twojego domu lub mieszkania. Jego obudowa jest wykonana ze starannej jakości metalu w kolorze mosiądzu. Została ona wykończona białym kulistym kloszem. Kinkiet oferuje bezpośrednie, wyrafinowane światło, które nada wnętrzu przytulny klimat. Jego wymiary wynoszą - 16 cm długości, 13.5 cm szerokości i 13.5 cm wysokości. Kinkiet wyposażony jest w jeden punkt świetlny. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Uważany jest za modny, designerski i nowoczesny dodatek do dekoracji wnętrz. Jego obecność z pewnością zachwyci osoby lubiące niepowtarzalne dodatki i współczesne wzornictwo.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 16 cm |
| Długość: | 13.50 cm |
| Wysokość: | 13.50 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Mosiądz |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Kule |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 18 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | ZENIT |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet zenit 108085 1xg9 mosiądz/biały
Nr kat. 100344756
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



