kinkiet zaper k1616/k1 1xe27 czarny
Nr kat. 100368773
opis produktu
Kinkiet ZAPER to minimalistyczna lampa punktowa o gładkiej geometrycznej konstrukcji, która będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie prostotę form. Dodatek drewna sprawia, że seria ZAPER idealnie wpisuje się w klimat skandynawski. Ta wyjątkowa lampa prezentuje się doskonale i z pewnością przykuje uwagę wszystkich gości. Dostępna w kolorze białym lub czarnym. Wykonana w Polsce z najwyższej jakości materiałów.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 10 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kinkiet ZAPER to minimalistyczna lampa punktowa o gładkiej geometrycznej konstrukcji, która będzie doskonałym wyborem dla osób ceniących sobie prostotę form. Dodatek drewna sprawia, że seria ZAPER idealnie wpisuje się w klimat skandynawski. Ta wyjątkowa lampa prezentuje się doskonale i z pewnością przykuje uwagę wszystkich gości. Dostępna w kolorze białym lub czarnym. Wykonana w Polsce z najwyższej jakości materiałów.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 10 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet zaper k1616/k1 1xe27 czarny
Nr kat. 100368773
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




