kinkiet timbo sl.1668 1xe27 czarny/naturalne drewno
Nr kat. 100567239
opis produktu
Lampa TIMBO to elegancka propozycja oświetlenia dostępna w kolorze białym i czarnym, wyróżnia się minimalistycznym designem z nutą skandynawskiego stylu. Połączenie metalu i naturalnego drewna, dodaje wnętrzom ciepła i nowoczesności. Lampa dostępna jest w dwóch wariantach: jako kinkiet oraz żyrandol z 4, 6 lub 8 źródłami światła, dlatego z łatwością dopasujemy ją do różnych pomieszczeń.Dzięki ponadczasowemu wzornictwu, TIMBO doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach, tworząc przytulną atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 19 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 18.50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | Timbo |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Lampa TIMBO to elegancka propozycja oświetlenia dostępna w kolorze białym i czarnym, wyróżnia się minimalistycznym designem z nutą skandynawskiego stylu. Połączenie metalu i naturalnego drewna, dodaje wnętrzom ciepła i nowoczesności. Lampa dostępna jest w dwóch wariantach: jako kinkiet oraz żyrandol z 4, 6 lub 8 źródłami światła, dlatego z łatwością dopasujemy ją do różnych pomieszczeń.Dzięki ponadczasowemu wzornictwu, TIMBO doskonale sprawdzi się w nowoczesnych i klasycznych aranżacjach, tworząc przytulną atmosferę.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 19 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 18.50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: |
|
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | Timbo |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet timbo sl.1668 1xe27 czarny/naturalne drewno
Nr kat. 100567239
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




























