kinkiet solido 2xg9 czarny
Nr kat. 100503535
opis produktu
Tej niebanalnej lampie nie można odmówić modernistycznego wzornictwa. Kinkiet świetnie pasuje do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym stylu, w tym do aranżacji skandynawskich lub loftowych. Wykonano go ze stali, dlatego dodatkowym walorem jest bardzo dobra wytrzymałość. Ponieważ kinkiet jest utrzymany w bieli i czerni, wspaniale komponuje się z innymi kolorami dominującymi w pomieszczeniu. Uwagę przykuwa przede wszystkim jego dekoracyjny kształt, dzięki któremu lampa może być oryginalną ozdobą salonu, sypialni czy przedpokoju.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 27 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOLIDO |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Tej niebanalnej lampie nie można odmówić modernistycznego wzornictwa. Kinkiet świetnie pasuje do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym stylu, w tym do aranżacji skandynawskich lub loftowych. Wykonano go ze stali, dlatego dodatkowym walorem jest bardzo dobra wytrzymałość. Ponieważ kinkiet jest utrzymany w bieli i czerni, wspaniale komponuje się z innymi kolorami dominującymi w pomieszczeniu. Uwagę przykuwa przede wszystkim jego dekoracyjny kształt, dzięki któremu lampa może być oryginalną ozdobą salonu, sypialni czy przedpokoju.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 27 cm |
| Wysokość: | 25 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SOLIDO |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet solido 2xg9 czarny
Nr kat. 100503535
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


















