kinkiet servio 66892 1a bk sg 1xe14 czarny
Nr kat. 100457554
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 21.50 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 45.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 45.50 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SERVIO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 21.50 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 45.50 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 45.50 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SERVIO |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet servio 66892 1a bk sg 1xe14 czarny
Nr kat. 100457554
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





