kinkiet san peri 1xe27 czarna
Nr kat. 100253256
opis produktu
Oto design, który łączy przeszłość z teraźniejszością, a co za tym idzie – wpisuje się w aranżacje zachowane w stylu retro, industrialnym, jak również nowoczesnym. Kinkiet San Peri posiada klasyczny klosz oraz regulowany kształt, który można dostosować do swoich potrzeb – w momencie czytania lub punktowego oświetlania wybranego miejsca. Prezentowany kinkiet w czarnym kolorze z białym wypełnieniem wnętrza klosza wykonany został ze stali, co stanowi gwarancje trwałości i odporności na różne czynniki mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 21 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SAN PERI |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Oto design, który łączy przeszłość z teraźniejszością, a co za tym idzie – wpisuje się w aranżacje zachowane w stylu retro, industrialnym, jak również nowoczesnym. Kinkiet San Peri posiada klasyczny klosz oraz regulowany kształt, który można dostosować do swoich potrzeb – w momencie czytania lub punktowego oświetlania wybranego miejsca. Prezentowany kinkiet w czarnym kolorze z białym wypełnieniem wnętrza klosza wykonany został ze stali, co stanowi gwarancje trwałości i odporności na różne czynniki mechaniczne.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 13 cm |
| Wysokość: | 21 cm |
| Dostawca: | Eglo |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal nierdzewna |
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | SAN PERI |
EGLO POLSKA SP. Z O.O. DZWIĘKOWA 2 02-857 WARSZAWA POLSKA agnieszka.debowska@eglo.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet san peri 1xe27 czarna
Nr kat. 100253256
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




