kinkiet pipe 107917 2xgu10 ip44 aluminium
Nr kat. 100423263
opis produktu
Kinkiet Pipe 107917 2Xgu10 IP44 to model o wymiarach sięgających 6,5 cm szerokości, 10 cm długości oraz 13 cm wysokości. Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne producenta Markslojd przybiera odcień aluminium, który podkreśla minimalistyczny kształt tuby. Produkt wykonany ze stopu metali zapewnia niezawodną trwałość, łatwość pielęgnacji i utrzymania powierzchni oprawy w czystości, a także odporność przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto kinkiet zewnętrzny o stopniu szczelności IP44 nie ulega trudnom warunkom atmosferycznym – w tym opadom. Oświetlenie zewnętrzne objęte jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 6.50 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 6.50 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | PIPE |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kinkiet Pipe 107917 2Xgu10 IP44 to model o wymiarach sięgających 6,5 cm szerokości, 10 cm długości oraz 13 cm wysokości. Nowoczesne oświetlenie zewnętrzne producenta Markslojd przybiera odcień aluminium, który podkreśla minimalistyczny kształt tuby. Produkt wykonany ze stopu metali zapewnia niezawodną trwałość, łatwość pielęgnacji i utrzymania powierzchni oprawy w czystości, a także odporność przed uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto kinkiet zewnętrzny o stopniu szczelności IP44 nie ulega trudnom warunkom atmosferycznym – w tym opadom. Oświetlenie zewnętrzne objęte jest 2-letnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 6.50 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 6.50 cm |
| Wysokość: | 16 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Srebrny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | PIPE |
| Produkt Eko: | Nie |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet pipe 107917 2xgu10 ip44 aluminium
Nr kat. 100423263
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




