kinkiet pastelo sl.1529 2xg9 ochra czerwona
Nr kat. 100567100

opis produktu
Seria PASTELO to nowoczesne oświetlenie dostępne w wyjątkowych kolorach: beż, oliwkowa zieleń, ochra czerwona, biały, czarny oraz złoty. Lampy wiszące występują w wersjach z 1, 2, 3 lub 5 żarówkami, ale w ofercie znajduje się również stylowy kinkiet na ścianę. Seria PASTELO jest idealna do wnętrz, które potrzebują eleganckiego i minimalistycznego akcentu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 2.50 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PASTELO |
| Produkt polski: | Tak |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi

opis produktu
Seria PASTELO to nowoczesne oświetlenie dostępne w wyjątkowych kolorach: beż, oliwkowa zieleń, ochra czerwona, biały, czarny oraz złoty. Lampy wiszące występują w wersjach z 1, 2, 3 lub 5 żarówkami, ale w ofercie znajduje się również stylowy kinkiet na ścianę. Seria PASTELO jest idealna do wnętrz, które potrzebują eleganckiego i minimalistycznego akcentu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 2.50 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PASTELO |
| Produkt polski: | Tak |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet pastelo sl.1529 2xg9 ochra czerwona
Nr kat. 100567100
1 szt.
1 szt.
opis produktu
Seria PASTELO to nowoczesne oświetlenie dostępne w wyjątkowych kolorach: beż, oliwkowa zieleń, ochra czerwona, biały, czarny oraz złoty. Lampy wiszące występują w wersjach z 1, 2, 3 lub 5 żarówkami, ale w ofercie znajduje się również stylowy kinkiet na ścianę. Seria PASTELO jest idealna do wnętrz, które potrzebują eleganckiego i minimalistycznego akcentu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 5 cm |
| Długość: | 2.50 cm |
| Wysokość: | 50 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PASTELO |
| Produkt polski: | Tak |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


