kinkiet parma lp0612/2ws led czarny
Nr kat. 100467807
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 5.50 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PARMA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 40 cm |
| Długość: | 5.50 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | PARMA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet parma lp0612/2ws led czarny
Nr kat. 100467807
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











