kinkiet oregon 3860 1xe27 czarny
Nr kat. 100350814
opis produktu
kinkiet 1 pł. L czarny
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 3.10 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Strumień świetlny : | 540 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OREGON |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
kinkiet 1 pł. L czarny
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 30 cm |
| Długość: | 3.10 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Dostawca: | Argon |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Strumień świetlny : | 540 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | OREGON |
| Triada Produktowa: | Tak Dobry |
P.P.H.U ARGON ZDZISŁAW TOMZIK SZKOLNA 258 42-261 STARCZA POLSKA biuro@argon-lampy.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet oregon 3860 1xe27 czarny
Nr kat. 100350814
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





