kinkiet minerva k1612/k1 1xe14 biały
Nr kat. 100368705
opis produktu
Kinkiet MINERVA to doskonały i uniwersalny element dekoracyjny. Ponadczasowy i elegancki, wpasuje się w każdy rodzaj wnętrz. Delikatny, mleczny klosz dodaje elegancji i lekkości. Dostępny w kolorze czarnym lub biały. Produkt w 100% polski.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 15 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kinkiet MINERVA to doskonały i uniwersalny element dekoracyjny. Ponadczasowy i elegancki, wpasuje się w każdy rodzaj wnętrz. Delikatny, mleczny klosz dodaje elegancji i lekkości. Dostępny w kolorze czarnym lub biały. Produkt w 100% polski.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 15 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet minerva k1612/k1 1xe14 biały
Nr kat. 100368705
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







