kinkiet magnus 2xg9 czarny
Nr kat. 100504037
opis produktu
MAGNUS aż prosi się o miejsce w urządzonym ze smakiem salonie! Delikatna poświata kinkietu skutecznie rozproszy mrok, tworząc w pomieszczeniu przytulny klimat. Minimalistyczny design jest uniwersalny i dobrze zaprezentuje się w nowoczesnych wnętrzach oraz w otoczeniu mebli o ostrych kantach czy geometrycznych formach. MAGNUS nie przytłacza stylem, pozostawiając dużo przestrzeni dla pozostałych elementów wystroju. Dzięki dwóm klasycznym propozycjom kolorystycznym: czerni i bieli, nasz kinkiet wpasuje się w wiele wnętrzarskich koncepcji. Może także w Twoją?
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 34 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MAGNUS |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
MAGNUS aż prosi się o miejsce w urządzonym ze smakiem salonie! Delikatna poświata kinkietu skutecznie rozproszy mrok, tworząc w pomieszczeniu przytulny klimat. Minimalistyczny design jest uniwersalny i dobrze zaprezentuje się w nowoczesnych wnętrzach oraz w otoczeniu mebli o ostrych kantach czy geometrycznych formach. MAGNUS nie przytłacza stylem, pozostawiając dużo przestrzeni dla pozostałych elementów wystroju. Dzięki dwóm klasycznym propozycjom kolorystycznym: czerni i bieli, nasz kinkiet wpasuje się w wiele wnętrzarskich koncepcji. Może także w Twoją?
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 8 cm |
| Długość: | 34 cm |
| Wysokość: | 14 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | MAGNUS |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet magnus 2xg9 czarny
Nr kat. 100504037
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


















