kinkiet lukka k1 1163/k1 1xe27 grafitowy
Nr kat. 100368327
opis produktu
Kinkiet LUKKA to minimalistyczne i uniwersalne rozwiązanie. Jego zgrabna i prosta forma doskonale komponuje się w salonie, na klatce schodowej lub korytarzu. Stanowi piękny element dekoracyjny, dodając uroku i charakteru. Produkt polski o doskonałej jakości wykonania. Do wyboru klosz transparentny, miodowy lub grafitowy.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 26 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kinkiet LUKKA to minimalistyczne i uniwersalne rozwiązanie. Jego zgrabna i prosta forma doskonale komponuje się w salonie, na klatce schodowej lub korytarzu. Stanowi piękny element dekoracyjny, dodając uroku i charakteru. Produkt polski o doskonałej jakości wykonania. Do wyboru klosz transparentny, miodowy lub grafitowy.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 26 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | E27 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 15 W |
| Nowość: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet lukka k1 1163/k1 1xe27 grafitowy
Nr kat. 100368327
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







