kinkiet luca led ip54 1xled czarny
Nr kat. 100503604
opis produktu
Kinkiety z serii LUCA będą genialnym uzupełnieniem stylowych i eleganckich aranżacji wnętrz. Ich kwadratowy kształt efektownie prezentuje się na ścianach salonów, jak i gabinetów. Dodatkowym atutem jest możliwość montażu na zewnątrz budynków.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 328 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | LUCA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kinkiety z serii LUCA będą genialnym uzupełnieniem stylowych i eleganckich aranżacji wnętrz. Ich kwadratowy kształt efektownie prezentuje się na ścianach salonów, jak i gabinetów. Dodatkowym atutem jest możliwość montażu na zewnątrz budynków.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 10 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Aluminium |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 328 lm |
| Źródło światła w komplecie : | W komplecie |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 7 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | LUCA |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet luca led ip54 1xled czarny
Nr kat. 100503604
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie




























