kinkiet led elita kwadro 30 cm chrom połysk re070300030040
Nr kat. 100338778
opis produktu
KINKIET LED 30 ELITA KWADRO jest oświetleniem łazienkowym, które świetnie nadaje się do zamontowania na lustrach oraz na szafkach wiszących z lustrami, marki Elita z kolekcji Kwadro. Będzie znakomitym uzupełnieniem głównego oświetlenia w łazience. Jego solidna oprawa z wbudowanym oświetleniem LED wykonana jest z metalu i wykończona w kolorze chromu. Wymiary KINKIETU LED 30 ELITA KWADRO wynoszą - wysokość 3 cm, szerokość 30 cm oraz głębokość 8 cm. Produkt dostępny jest w różnych kolorach i objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 3 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | PCV |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | RE070300030040 |
| Waga brutto: | 0.210 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
KINKIET LED 30 ELITA KWADRO jest oświetleniem łazienkowym, które świetnie nadaje się do zamontowania na lustrach oraz na szafkach wiszących z lustrami, marki Elita z kolekcji Kwadro. Będzie znakomitym uzupełnieniem głównego oświetlenia w łazience. Jego solidna oprawa z wbudowanym oświetleniem LED wykonana jest z metalu i wykończona w kolorze chromu. Wymiary KINKIETU LED 30 ELITA KWADRO wynoszą - wysokość 3 cm, szerokość 30 cm oraz głębokość 8 cm. Produkt dostępny jest w różnych kolorach i objęty jest dwuletnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Akcesoria |
|---|---|
| Kolekcja: | kwadro |
| Dostawca: | Elita |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Szerokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 3 cm |
| Głębokość: | 3 cm |
| Kolor: | Chrom |
| Materiał wykonania: | PCV |
| Cechy szczególne: | Dostępne w różnych kolorach |
| Symbol producenta: | RE070300030040 |
| Waga brutto: | 0.210 kg |
Roca Polska Sp. z o.o. Roca Polska Sp. z o.o. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO 20 44-109 GLIWICE POLSKA biuro@roca.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet led elita kwadro 30 cm chrom połysk re070300030040
Nr kat. 100338778
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie




