kinkiet kantami mb1388r/m bk led czarny
Nr kat. 100457910
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 3.90 cm |
| Długość: | 53.40 cm |
| Wysokość: | 8.20 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 8.20 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 1180 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | KANTAMI |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 3.90 cm |
| Długość: | 53.40 cm |
| Wysokość: | 8.20 cm |
| Dostawca: | Italux |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Wysokość lampy bez zawieszenia: | 8.20 cm |
| Kolor: | Czarny |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Ciepłe |
| Strumień świetlny : | 1180 lm |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | KANTAMI |
Italux Janusz Baran Sp.k. REBUSOWA 3 02-292 WARSZAWA POLSKA italux@italux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet kantami mb1388r/m bk led czarny
Nr kat. 100457910
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie



