kinkiet garto 29271 led 8w ip54 biały
Nr kat. 100419875
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 3 cm |
| Długość: | 11.50 cm |
| Wysokość: | 9 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Prostokątne |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 350 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | GARTO |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 3 cm |
| Długość: | 11.50 cm |
| Wysokość: | 9 cm |
| Dostawca: | Kanlux |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Biały |
| Materiał wykonania: |
|
| Kształt: | Prostokątne |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Barwa światła: | Neutralna |
| Strumień świetlny : | 350 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | GARTO |
| Produkt Eko: | Tak |
| Produkt polski: | Tak |
Kanlux S.A. OBJAZDOWA 1-3 41-922 RADZIONKÓW POLSKA kanlux@kanlux.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet garto 29271 led 8w ip54 biały
Nr kat. 100419875
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie







