kinkiet futuro lp-17001/1w bk 1xgu10 czarny
Nr kat. 100269058
opis produktu
Kinkiet Futuro Lp-17001/1w Bk 1xgu10 Czarny to nowoczesna lampka w stylu industrialnym, która posiada minimalistyczną formę oraz ponadczasowy odcień czerni. Model z pojedynczym źródłem światła tworzy światło punktowe, dzięki czemu doskonale sprawdzi się przy łóżku, fotelu do czytania lub rzucając światło na dekoracje ścienne – obrazy i zdjęcia. Kinkiet czarny wykonany został ze stopu metali, a jego wymiary sięgają 9 cm szerokości oraz 20 cm wysokości. Oferta nie zawiera żarówki – do nabycia oddzielnie odpowiednia do gwintu GU10.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 9 cm |
| Długość: | 9 cm |
| Wysokość: | 20.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FUTURO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kinkiet Futuro Lp-17001/1w Bk 1xgu10 Czarny to nowoczesna lampka w stylu industrialnym, która posiada minimalistyczną formę oraz ponadczasowy odcień czerni. Model z pojedynczym źródłem światła tworzy światło punktowe, dzięki czemu doskonale sprawdzi się przy łóżku, fotelu do czytania lub rzucając światło na dekoracje ścienne – obrazy i zdjęcia. Kinkiet czarny wykonany został ze stopu metali, a jego wymiary sięgają 9 cm szerokości oraz 20 cm wysokości. Oferta nie zawiera żarówki – do nabycia oddzielnie odpowiednia do gwintu GU10.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 9 cm |
| Długość: | 9 cm |
| Wysokość: | 20.50 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Tuby |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 35 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | FUTURO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet futuro lp-17001/1w bk 1xgu10 czarny
Nr kat. 100269058
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie






