kinkiet form 3 1166/3 1xg9 czarny
Nr kat. 100368354
opis produktu
Seria FORM to kolekcja minimalistycznych kinkietów, które wyróżniają się unikalnym designem. Wersja z szklanym kloszem wprowadza do pomieszczenia niepowtarzalny nastrój. Lampy te są niezwykle proste w formie, jednocześnie niebanalne i stylowe. Idealnie sprawdzą się do oświetlenia schodów, korytarza, przedpokoju oraz jako dodatkowe, nastrojowe oświetlenie w salonie czy sypialni. Dzięki swojej prostocie i klasycznym kształtom, doskonale komponują się z różnymi aranżacjami wnętrz. Kinkiety wykonane są z metalu malowanego proszkowo. Seria FORM jest dostępna w kolorze czarnym w kilku interesujących wariantach. To polski produkt, który gwarantuje wysoką jakość wykonania.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 22.50 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Seria FORM to kolekcja minimalistycznych kinkietów, które wyróżniają się unikalnym designem. Wersja z szklanym kloszem wprowadza do pomieszczenia niepowtarzalny nastrój. Lampy te są niezwykle proste w formie, jednocześnie niebanalne i stylowe. Idealnie sprawdzą się do oświetlenia schodów, korytarza, przedpokoju oraz jako dodatkowe, nastrojowe oświetlenie w salonie czy sypialni. Dzięki swojej prostocie i klasycznym kształtom, doskonale komponują się z różnymi aranżacjami wnętrz. Kinkiety wykonane są z metalu malowanego proszkowo. Seria FORM jest dostępna w kolorze czarnym w kilku interesujących wariantach. To polski produkt, który gwarantuje wysoką jakość wykonania.
Szczegóły Produktu
| Długość: | 22.50 cm |
|---|---|
| Dostawca: | Emibig |
| Gwarancja: | 10 lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal Lakierowana |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Produkt polski: | Tak |
EMIBIG s.c. SĘPOWA 10 42-280 CZĘSTOCHOWA POLSKA biuro@emibig.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet form 3 1166/3 1xg9 czarny
Nr kat. 100368354
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie









