kinkiet cristallo 22-30276 2xe14 transparentny
Nr kat. 100610960
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 38 cm |
| Długość: | 38 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | transparentny |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Kolekcja: | CRISTALLO |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 38 cm |
| Długość: | 38 cm |
| Wysokość: | 37 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | transparentny |
| Rodzaj gwintu: | E14 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 40 W |
| Kolekcja: | CRISTALLO |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet cristallo 22-30276 2xe14 transparentny
Nr kat. 100610960
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie







