kinkiet carina 102578 fixed led 1w ip44 szary
Nr kat. 100423184
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 8 cm |
| Szerokość: | 6.40 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 7.60 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | DIODA/LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 95 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 2 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | CARINA |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Średnica: | 8 cm |
| Szerokość: | 6.40 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 7.60 cm |
| Dostawca: | Markslöjd |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Szary |
| Materiał wykonania: |
|
| Rodzaj gwintu: | DIODA/LED |
| Barwa światła: | Ciepła |
| Strumień świetlny : | 95 lm |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 2 W |
| Szczelność: | IP44 |
| Kolekcja: | CARINA |
| Produkt Eko: | Tak |
Markslojd intertrade AB GRÄNEVÄGEN 5 51162 SKENE SWEDEN Info@markslojd.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet carina 102578 fixed led 1w ip44 szary
Nr kat. 100423184
Wybrane dla Ciebie



