kinkiet bolzano lp-8067/1w 1xgu10 nikiel
Nr kat. 100269017
opis produktu
Kinkiet Bolzano Lp-8067/1w 1xgu10 Nikiel to wyjątkowy model utrzymany w stylu retro, który wniesie do wnętrza ducha dawnych lat oraz ponadczasowy design. Prezentowany model kinkietu sprawdzi się w kameralnych miejscach w domu – w kąciku czytelnika, przy domowej biblioteczce, nad biurkiem, a także przy łóżku w zastępstwie lampki nocnej lub przy lustrze. Kinkiet w oryginalnym kolorze nikiel posiada jedno źródło światła z mocowaniem gwintu GU10 oraz stopniem ochrony IP20. To idealne rozwiązanie do wnętrz z historią i artystyczną fantazją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 13.50 cm |
| Długość: | 13.50 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Nikiel |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BOLZANO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Kinkiet Bolzano Lp-8067/1w 1xgu10 Nikiel to wyjątkowy model utrzymany w stylu retro, który wniesie do wnętrza ducha dawnych lat oraz ponadczasowy design. Prezentowany model kinkietu sprawdzi się w kameralnych miejscach w domu – w kąciku czytelnika, przy domowej biblioteczce, nad biurkiem, a także przy łóżku w zastępstwie lampki nocnej lub przy lustrze. Kinkiet w oryginalnym kolorze nikiel posiada jedno źródło światła z mocowaniem gwintu GU10 oraz stopniem ochrony IP20. To idealne rozwiązanie do wnętrz z historią i artystyczną fantazją.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 13.50 cm |
| Długość: | 13.50 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Nikiel |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | GU10 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | BOLZANO |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet bolzano lp-8067/1w 1xgu10 nikiel
Nr kat. 100269017
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





