kinkiet bodo 90 czarny ip 54
Nr kat. 100565840
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Długość: | 4 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Strumień świetlny : | 2583 lm |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | Bodo |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Długość: | 4 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Strumień świetlny : | 2583 lm |
| Maksymalna moc: | 12 W |
| Szczelność: | IP54 |
| Kolekcja: | Bodo |
| Nowość: | Tak |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet bodo 90 czarny ip 54
Nr kat. 100565840
Przeglądaj inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie










