kinkiet batuta 10w 22-35714 led kinkiet orzechowy
Nr kat. 100610986
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 38 cm |
| Długość: | 38 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Kolekcja: | BATUTA |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 38 cm |
| Długość: | 38 cm |
| Wysokość: | 11 cm |
| Dostawca: | CANDELLUX |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Rodzaj gwintu: | LED |
| Źródło światła w komplecie : | Wbudowany led |
| Ilość źródeł światła : | 2 szt |
| Maksymalna moc: | 10 W |
| Kolekcja: | BATUTA |
| Nowość: | Tak |
Candellux Lighting Sp. z o.o. 1 MAJA 132 05-200 WOŁOMIN POLSKA bok@candellux.com.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet batuta 10w 22-35714 led kinkiet orzechowy
Nr kat. 100610986
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





