kinkiet axil 1xg9 czarny
Nr kat. 100504018
opis produktu
Nowoczesny kinkiet z nutką tradycji - taki jest kinkiet z serii AXIL. Swoim wyglądem przypomina kinkiety, które można znaleźć w niejednym polskim domu. Jednak został zmodernizowany, a jego kształt przybrał bardziej nowoczesne i proste linie. Dzięki temu będzie się wpisywał idealnie w niemalże każde pomieszczenie. Punktowe, a jednak dosyć rozproszone oświetlenie, jakie zapewnia kinkiet AXIL sprawi, że Twój dom lub mieszkanie będzie jaśniejsze i przytulniejsze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 52 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | AXIL |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Nowoczesny kinkiet z nutką tradycji - taki jest kinkiet z serii AXIL. Swoim wyglądem przypomina kinkiety, które można znaleźć w niejednym polskim domu. Jednak został zmodernizowany, a jego kształt przybrał bardziej nowoczesne i proste linie. Dzięki temu będzie się wpisywał idealnie w niemalże każde pomieszczenie. Punktowe, a jednak dosyć rozproszone oświetlenie, jakie zapewnia kinkiet AXIL sprawi, że Twój dom lub mieszkanie będzie jaśniejsze i przytulniejsze.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 52 cm |
| Długość: | 8 cm |
| Wysokość: | 52 cm |
| Dostawca: | SOLLUX |
| Gwarancja: | 5 lat lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stal |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Barwa światła: | Do wyboru |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 8 W |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | AXIL |
Sollux Lighting Muzolf Sp.k. WŁADYSŁAWA ŁOKIETKA 35 64-840 BUDZYŃ POLSKA gpsr@sollux-lighting.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet axil 1xg9 czarny
Nr kat. 100504018
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie


















