kinkiet alaska lp-104/1w bk 1xg9 czarny
Nr kat. 100269000





opis produktu
Kinkiet Alaska Lp-104/1w Bk 1xg9 Czarny to model zachowany w nowoczesnym, minimalistycznym i eleganckim stylu. To doskonała alternatywa oświetlenia korytarza, sypialni, a także salonu, która fantastycznie uzupełni główne oświetlenie oraz wniesie nastrojową atmosferę. Prezentowany kinkiet z miejscem na pojedynczą żarówkę oraz rodzajem gwintu G9 objęty jest 2-letnią gwarancją. W sklepie Komfort znajdziesz także nowoczesne oświetlenie, które stworzy wyjątkowy komplet z prezentowanym kinkietem Alaska.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ALASKA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi





opis produktu
Kinkiet Alaska Lp-104/1w Bk 1xg9 Czarny to model zachowany w nowoczesnym, minimalistycznym i eleganckim stylu. To doskonała alternatywa oświetlenia korytarza, sypialni, a także salonu, która fantastycznie uzupełni główne oświetlenie oraz wniesie nastrojową atmosferę. Prezentowany kinkiet z miejscem na pojedynczą żarówkę oraz rodzajem gwintu G9 objęty jest 2-letnią gwarancją. W sklepie Komfort znajdziesz także nowoczesne oświetlenie, które stworzy wyjątkowy komplet z prezentowanym kinkietem Alaska.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ALASKA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
kinkiet alaska lp-104/1w bk 1xg9 czarny
Nr kat. 100269000
Zobacz podobne produkty
Zobacz podobne produkty
opis produktu
Kinkiet Alaska Lp-104/1w Bk 1xg9 Czarny to model zachowany w nowoczesnym, minimalistycznym i eleganckim stylu. To doskonała alternatywa oświetlenia korytarza, sypialni, a także salonu, która fantastycznie uzupełni główne oświetlenie oraz wniesie nastrojową atmosferę. Prezentowany kinkiet z miejscem na pojedynczą żarówkę oraz rodzajem gwintu G9 objęty jest 2-letnią gwarancją. W sklepie Komfort znajdziesz także nowoczesne oświetlenie, które stworzy wyjątkowy komplet z prezentowanym kinkietem Alaska.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Kinkiety |
|---|---|
| Szerokość: | 10 cm |
| Długość: | 12 cm |
| Wysokość: | 10 cm |
| Dostawca: | Light Prestige |
| Gwarancja: | 2 lata lat |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał wykonania: | Stop metali |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Rodzaj gwintu: | G9 |
| Źródło światła w komplecie : | Do nabycia |
| Ilość źródeł światła : | 1 szt |
| Maksymalna moc: | 50 W |
| Wykończenie: | Na ścianę |
| Szczelność: | IP20 |
| Kolekcja: | ALASKA |
LIGHT PRESTIGE SP. Z O.O. SP.K. TOROWA 45 32-050 SKAWINA POLSKA biuro@lightprestige.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


