hoker h88 ekoskóra brązowy stelaż czarny
Nr kat. 100621315
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra brązowa |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 109 cm |
| Wysokość siedziska: | 66 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 86 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra brązowa |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 39 cm |
| Wysokość: | 109 cm |
| Wysokość siedziska: | 66 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 86 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 46 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker h88 ekoskóra brązowy stelaż czarny
Nr kat. 100621315
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



