hoker h121 mavel 38 beżowy stelaż czarny
Nr kat. 100621295
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Mavel 38 beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Wysokość siedziska: | 63 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Nogi |
| Kolor: | Beżowe |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Mavel 38 beżowy |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 92 cm |
| Wysokość siedziska: | 63 cm |
| Głębokość: | 50 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker h121 mavel 38 beżowy stelaż czarny
Nr kat. 100621295
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie













