hoker grace czarny mat / apia beżowy 140
Nr kat. 100607886
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Apia piaskowy 140 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54.5 cm |
| Wysokość: | 101 cm |
| Wysokość siedziska: | 59 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 80 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 48.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Apia piaskowy 140 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 54.5 cm |
| Wysokość: | 101 cm |
| Wysokość siedziska: | 59 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 80 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 48.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 39 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker grace czarny mat / apia beżowy 140
Nr kat. 100607886
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











