hoker emu chrom / dove jasnobrązowy fpu-09
Nr kat. 100495326
opis produktu
Hoker Emu chrom / Dove jasnobrązowy fpu-09 to oryginalna propozycja, która zapewni kuchniom i jadalniom nie tylko funkcjonalność, ale również unikalny styl. Prezentowany model z funkcją pełnego obrotu posiada metalowy stelaż. Nowoczesny wygląd podstawy z cylindrycznym trzonem oraz okrągłą bazą podkreśla chromowany kolor powierzchni o połyskującym wykończeniu. Model z podnóżkiem wyposażony został w minimalistyczny uchwyt, który pozwala regulować wysokość hokera. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość, stabilność i bezpieczeństwo użytkowania modelu Emu. Siedzisko hokera przybiera ciepły, karmelowy i jasnobrązowy odcień. Pokryte skórą ekologiczną oraz pikowaniem w kształcie rombów, zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni. Wymiary hokera Emu sięgają 40 cm szerokości, 110 cm wysokości oraz 48.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Dove jasnobrązowe FPU-09 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Wysokość siedziska: | 61 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 82 cm |
| Głębokość: | 48.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 36 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Hoker Emu chrom / Dove jasnobrązowy fpu-09 to oryginalna propozycja, która zapewni kuchniom i jadalniom nie tylko funkcjonalność, ale również unikalny styl. Prezentowany model z funkcją pełnego obrotu posiada metalowy stelaż. Nowoczesny wygląd podstawy z cylindrycznym trzonem oraz okrągłą bazą podkreśla chromowany kolor powierzchni o połyskującym wykończeniu. Model z podnóżkiem wyposażony został w minimalistyczny uchwyt, który pozwala regulować wysokość hokera. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość, stabilność i bezpieczeństwo użytkowania modelu Emu. Siedzisko hokera przybiera ciepły, karmelowy i jasnobrązowy odcień. Pokryte skórą ekologiczną oraz pikowaniem w kształcie rombów, zapewnia łatwość utrzymania czystej powierzchni. Wymiary hokera Emu sięgają 40 cm szerokości, 110 cm wysokości oraz 48.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Hoker |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Talerz |
| Zakres Obrotu: | 360 ° |
| Kolor: | Brązowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: | Do kuchni |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Dove jasnobrązowe FPU-09 |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Szerokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 110 cm |
| Wysokość siedziska: | 61 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 82 cm |
| Głębokość: | 48.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 36 cm |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
hoker emu chrom / dove jasnobrązowy fpu-09
Nr kat. 100495326
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie











