wieszak łazienkowy na ręcznik deante easy fix chrom połysk anh_005k
Nr kat. 100403049
opis produktu
Wieszak Łazienkowy Na Ręcznik Deante Easy Fix Chrom Połysk Anh_005k jest praktycznym dodatkiem do łazienki. Jego minimalistyczna forma relingu o szerokości 48.1 cm zapewnia wygodne użytkowanie i doskonale komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Montaż na przyssawkę umożliwia szybkie i bezinwazyjne mocowanie na gładkich powierzchniach, takich jak płytki, szkło czy drzwi. Wieszak wykonany z trwałego aluminium i ABS gwarantuje trwałość i odporność na wilgoć, wykończenie w kolorze chromu z połyskiem dodaje mu elegancji. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Easy Fix |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 6.1 cm |
| Szerokość: | 48.1 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ANH_005K |
| Waga brutto: | 0.320 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Mocowanie na przyssawkę |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Wieszak Łazienkowy Na Ręcznik Deante Easy Fix Chrom Połysk Anh_005k jest praktycznym dodatkiem do łazienki. Jego minimalistyczna forma relingu o szerokości 48.1 cm zapewnia wygodne użytkowanie i doskonale komponuje się z nowoczesnym wystrojem wnętrz. Montaż na przyssawkę umożliwia szybkie i bezinwazyjne mocowanie na gładkich powierzchniach, takich jak płytki, szkło czy drzwi. Wieszak wykonany z trwałego aluminium i ABS gwarantuje trwałość i odporność na wilgoć, wykończenie w kolorze chromu z połyskiem dodaje mu elegancji. Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.
Szczegóły Produktu
| Rodzaj: | Akcesoria mocowane |
|---|---|
| Materiał wykonania: |
|
| Kolekcja: | Easy Fix |
| Dostawca: | DEANTE |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Chrom |
| Wysokość: | 6.1 cm |
| Szerokość: | 48.1 cm |
| Głębokość: | 6 cm |
| Symbol producenta: | ANH_005K |
| Waga brutto: | 0.320 kg |
| Produkt polski: | Tak |
| Informacje dodatkowe: | Mocowanie na przyssawkę |
DEANTE SP. Z O.O. DEANTE SP. Z O.O. TWARDA 11/13 95-100 ZGIERZ POLSKA deante@deante.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
wieszak łazienkowy na ręcznik deante easy fix chrom połysk anh_005k
Nr kat. 100403049
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie








