panele podłogowe wodoodporne berry alloc gyant natural ocean 8+ 62001319 b4107 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100264728
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Berry Alloc Gyant Natural Ocean 8+ charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się w kuchni czy przedpokoju. Format 19x129 cm zapewnia stabilną konstrukcję przez długie lata użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu typowym dla salonu czy sypialni. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje, tworząc autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,050 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Grubość 8 mm zapewnia odpowiednią izolację akustyczną. Aż 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość produktu z kolekcji Ocean 8 Aqua+
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ocean 8 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.050 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Panele podłogowe wodoodporne Berry Alloc Gyant Natural Ocean 8+ charakteryzują się zwiększoną odpornością na wilgoć, dzięki czemu sprawdzą się w kuchni czy przedpokoju. Format 19x129 cm zapewnia stabilną konstrukcję przez długie lata użytkowania. Klasa ścieralności AC4 gwarantuje wysoką wytrzymałość przy średnim natężeniu ruchu typowym dla salonu czy sypialni. Czterostronnie fazowane krawędzie nadają podłodze uporządkowany charakter, podkreślając każdy panel z osobna. Struktura drewna wiernie odwzorowuje naturalne słoje, tworząc autentyczny wygląd. Antystatyczna powłoka skutecznie ogranicza osadzanie się kurzu na powierzchni. Niski opór cieplny 0,050 m²K/W umożliwia efektywną współpracę z ogrzewaniem podłogowym wodnym i elektrycznym zgodnym z zaleceniami producenta. Grubość 8 mm zapewnia odpowiednią izolację akustyczną. Aż 60-letnia gwarancja potwierdza najwyższą jakość produktu z kolekcji Ocean 8 Aqua+
Szczegóły Produktu
| Kolekcja : | Ocean 8 Aqua+ |
|---|---|
| Opór cieplny: | 0.050 m² K/W |
| Wodoodporność w godzinach: | 24 godziny |
| Powłoka Scratch Guard: | Nie |
| Dostawca: | Berry Alloc |
| Klasa ścieralności: | AC4 |
| Gwarancja: | 60 lat |
| Rozmiar: | 0.19 x 1.29 m |
| Grubość: | 8 mm |
| Fazowanie (V fuga): | 4-stronna |
| Wodoodporność: | Tak |
| Struktura: | Drewna |
| Przeznaczenie: |
|
| Format panela: | Standard |
| Antystatyczność: | Tak |
| Ogrzewanie podłogowe: |
|
| Trudnopalność: | Cfl-s1 |
| Klasa użytkowa: | Obiektowa - średnie natężenie |
BERRYALLOC N.V. INDUSTRIELAAN 100 8930 MENEN BELGIA info@bintg.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
panele podłogowe wodoodporne berry alloc gyant natural ocean 8+ 62001319 b4107 ac4 8mm 4v-fuga
Nr kat. 100264728
Odkryj idealne połączenie podłogi i ściany
Zobacz inne z kolekcji
Pamiętaj o








