gres wood concept gptu 902 beige mat rectified 14,7x89 cersanit
Nr kat. 100240049




opis produktu
Inspirowany naturalnym wyglądem drewna, GRES WOOD CONCEPT GPTU 902 BEIGE MAT RECT 14,7X89 OPOCZNO stanowi doskonałe uzupełnienie bardziej klasycznych aranżacji wnętrz. Antypoślizgowa powierzchnia o matowym wykończeniu wygląda niezwykle atrakcyjnie oświetlona promieniami słonecznymi. Za sprawą solidności i wysokiej jakości wykonania, produkt charakteryzuje się wzmocnioną odpornością na ścieranie, zabrudzenia i długotrwałe oddziaływanie wilgoci. Dodatkowo płytki o beżowym kolorze poddano procesowi rektyfikacji. Prezentowany model o wymiarach 14.7cm x 89cm został objęty 6-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.050 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | WOOD CONCEPT |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 14.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 15x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi




opis produktu
Inspirowany naturalnym wyglądem drewna, GRES WOOD CONCEPT GPTU 902 BEIGE MAT RECT 14,7X89 OPOCZNO stanowi doskonałe uzupełnienie bardziej klasycznych aranżacji wnętrz. Antypoślizgowa powierzchnia o matowym wykończeniu wygląda niezwykle atrakcyjnie oświetlona promieniami słonecznymi. Za sprawą solidności i wysokiej jakości wykonania, produkt charakteryzuje się wzmocnioną odpornością na ścieranie, zabrudzenia i długotrwałe oddziaływanie wilgoci. Dodatkowo płytki o beżowym kolorze poddano procesowi rektyfikacji. Prezentowany model o wymiarach 14.7cm x 89cm został objęty 6-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.050 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | WOOD CONCEPT |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 14.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 15x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres wood concept gptu 902 beige mat rectified 14,7x89 cersanit
Nr kat. 100240049
Cena katalogowa: 129,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,05m21 paczka

Cena katalogowa: 129,99 zł/m2
1,05m21 paczka



Cena katalogowa: 129,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,05m21 paczka

Cena katalogowa: 129,99 zł/m2
1,05m21 paczka



opis produktu
Inspirowany naturalnym wyglądem drewna, GRES WOOD CONCEPT GPTU 902 BEIGE MAT RECT 14,7X89 OPOCZNO stanowi doskonałe uzupełnienie bardziej klasycznych aranżacji wnętrz. Antypoślizgowa powierzchnia o matowym wykończeniu wygląda niezwykle atrakcyjnie oświetlona promieniami słonecznymi. Za sprawą solidności i wysokiej jakości wykonania, produkt charakteryzuje się wzmocnioną odpornością na ścieranie, zabrudzenia i długotrwałe oddziaływanie wilgoci. Dodatkowo płytki o beżowym kolorze poddano procesowi rektyfikacji. Prezentowany model o wymiarach 14.7cm x 89cm został objęty 6-letnim okresem gwarancyjnym przez producenta.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gres |
|---|---|
| Grubość płytki: | 8 mm |
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 1.050 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | WOOD CONCEPT |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 89 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 14.7 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna, Podłogowa |
| Rozmiar płyty: | Małe |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R9 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 15x90 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
| Outlet: | Tak |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Przeglądaj inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


