gres tarasowo-balkonowy quenos 2.0 graphite matt rectified 59,3x119,3 opoczno
Nr kat. 100413443






opis produktu
Gres tarasowo-balkonowy Quenos 2.0 graphite matt rectified 59,3x119,3 Opoczno to model, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych oraz inspirowanych loftem. Prezentowana płytka podłogowa, która sprawdzi się także w formie gresu na taras i balkon, posiada grafitowy odcień oraz matowe wykończenie powierzchni. Model o nieregularnym wzorze doskonale imituje strukturę betonu. Przyjemny w dotyku, a także łatwy w pielęgnacji, wykazuje właściwości odporne na zarysowania, trwałe zabrudzenia oraz uszczerbki. Mrozoodporny produkt nie ulega uszkodzeniom mechanicznym pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Antypoślizgowa powierzchnia gresu służy bezpieczeństwu i przyjemności użytkowania. Rektyfikowany model objęty jest sześcioletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | dostawa-plytki-opoczno |
|---|---|
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość twarzy: | 5 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.710 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Quenos 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.3 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 59X119 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Gres tarasowo-balkonowy Quenos 2.0 graphite matt rectified 59,3x119,3 Opoczno to model, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych oraz inspirowanych loftem. Prezentowana płytka podłogowa, która sprawdzi się także w formie gresu na taras i balkon, posiada grafitowy odcień oraz matowe wykończenie powierzchni. Model o nieregularnym wzorze doskonale imituje strukturę betonu. Przyjemny w dotyku, a także łatwy w pielęgnacji, wykazuje właściwości odporne na zarysowania, trwałe zabrudzenia oraz uszczerbki. Mrozoodporny produkt nie ulega uszkodzeniom mechanicznym pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Antypoślizgowa powierzchnia gresu służy bezpieczeństwu i przyjemności użytkowania. Rektyfikowany model objęty jest sześcioletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | dostawa-plytki-opoczno |
|---|---|
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość twarzy: | 5 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.710 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Quenos 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.3 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 59X119 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres tarasowo-balkonowy quenos 2.0 graphite matt rectified 59,3x119,3 opoczno
Nr kat. 100413443
Cena katalogowa: 292,99 zł/m2
Wymiary:
60x120 cm
Wpisz powierzchnię:
m2
0,71m21 paczka

Cena katalogowa: 292,99 zł/m2
0,71m21 paczka



Cena katalogowa: 292,99 zł/m2
Wymiary:
60x120 cm
Wpisz powierzchnię:
m2
0,71m21 paczka

Cena katalogowa: 292,99 zł/m2
0,71m21 paczka



opis produktu
Gres tarasowo-balkonowy Quenos 2.0 graphite matt rectified 59,3x119,3 Opoczno to model, który doskonale odnajdzie się w aranżacjach nowoczesnych oraz inspirowanych loftem. Prezentowana płytka podłogowa, która sprawdzi się także w formie gresu na taras i balkon, posiada grafitowy odcień oraz matowe wykończenie powierzchni. Model o nieregularnym wzorze doskonale imituje strukturę betonu. Przyjemny w dotyku, a także łatwy w pielęgnacji, wykazuje właściwości odporne na zarysowania, trwałe zabrudzenia oraz uszczerbki. Mrozoodporny produkt nie ulega uszkodzeniom mechanicznym pod wpływem zmiennych warunków atmosferycznych. Antypoślizgowa powierzchnia gresu służy bezpieczeństwu i przyjemności użytkowania. Rektyfikowany model objęty jest sześcioletnią gwarancją.
Szczegóły Produktu
| Custom Promotion: | dostawa-plytki-opoczno |
|---|---|
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość twarzy: | 5 |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.710 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Quenos 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.3 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Płytka mrozoodporna: | Mrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Rozmiar płyty: | Bardzo duże |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 59X119 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Extra |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Zobacz wszystkieNiezbędne do montażu
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


