gres tarasowo-balkonowy fog 2.0 light grey matt rectified 59,3x59,3 cersanit
Nr kat. 100459382
opis produktu
Gres tarasowo-balkonowy Fog 2.0 Light Grey to ceramiczne płytki w jasnoszarej kolorystyce, które wiernie odwzorowują fakturę betonu. Matowe wykończenie ze strukturalną powierzchnią nadaje przestrzeni nowoczesny, industrialny charakter. Grubość 20 mm gwarantuje wyjątkową wytrzymałość i odporność na obciążenia, idealna dla tarasów i balkonów. Klasa antypoślizgowości R11 zapewnia bezpieczne poruszanie się nawet na mokrej powierzchni, chroniąc przed poślizgnięciem. Format 59,3x59,3 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach, tworząc harmonijne wykończenie. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, co daje efekt jednolitej powierzchni. Najwyższa 5 klasa ścieralności potwierdza trwałość w miejscach o intensywnym ruchu. Mrozoodporne płytki z 6-letnią gwarancją marki Cersanit są produkowane w Polsce. Uniwersalne rozwiązanie dla kuchni, łazienek, salonów i korytarzy ceniących minimalistyczną estetykę betonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.700 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Fog 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.3 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 5 klasa |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Gres tarasowo-balkonowy Fog 2.0 Light Grey to ceramiczne płytki w jasnoszarej kolorystyce, które wiernie odwzorowują fakturę betonu. Matowe wykończenie ze strukturalną powierzchnią nadaje przestrzeni nowoczesny, industrialny charakter. Grubość 20 mm gwarantuje wyjątkową wytrzymałość i odporność na obciążenia, idealna dla tarasów i balkonów. Klasa antypoślizgowości R11 zapewnia bezpieczne poruszanie się nawet na mokrej powierzchni, chroniąc przed poślizgnięciem. Format 59,3x59,3 cm sprawdza się w różnych przestrzeniach, tworząc harmonijne wykończenie. Rektyfikowane krawędzie umożliwiają układanie z minimalną fugą, co daje efekt jednolitej powierzchni. Najwyższa 5 klasa ścieralności potwierdza trwałość w miejscach o intensywnym ruchu. Mrozoodporne płytki z 6-letnią gwarancją marki Cersanit są produkowane w Polsce. Uniwersalne rozwiązanie dla kuchni, łazienek, salonów i korytarzy ceniących minimalistyczną estetykę betonu.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące beton |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.700 |
| Dostawca: | CERSANIT S.A. |
| Kolekcja: | Fog 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 59.3 cm |
| Kształt: | Kwadratowe |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 5 klasa |
| Produkt z gazetki: | TAK |
| Wzór płytki: | Imitujące beton |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Triada Produktowa: | Tak Tani |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. AL. SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres tarasowo-balkonowy fog 2.0 light grey matt rectified 59,3x59,3 cersanit
Nr kat. 100459382
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.







