gres tarasowo-balkonowy bolt 2.0 dark grey matt rectified 59,3x119,3 opoczno
Nr kat. 100456152
opis produktu
GRES BOLT 2.0 DARK GREY MATT RECT 59,3X119,3 NT090-119-1 OPOCZNO to wysokiej jakości płytka imitująca kamień, która zapewnia stylowe i ponadczasowe wykończenie podłogi. Rektyfikowane płytki tarasowo-balkonowe zachowują doskonały wygląd także w warunkach zewnętrznych. Ponadto model płytki szarej w ciemnym odcieniu sprawdzi się w większości aranżacji. Dzięki matowej powierzchni płytki imitujące kamień do złudzenia przypominają naturalny materiał. Dzięki temu, że format płytki jest duży, jej montaż zajmuje niewiele czasu. Produkt objęty 6-letnią gwarancją dostępny jest w sklepie Komfort także w innych odcieniach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.710 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Bolt 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.3 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Nie |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
GRES BOLT 2.0 DARK GREY MATT RECT 59,3X119,3 NT090-119-1 OPOCZNO to wysokiej jakości płytka imitująca kamień, która zapewnia stylowe i ponadczasowe wykończenie podłogi. Rektyfikowane płytki tarasowo-balkonowe zachowują doskonały wygląd także w warunkach zewnętrznych. Ponadto model płytki szarej w ciemnym odcieniu sprawdzi się w większości aranżacji. Dzięki matowej powierzchni płytki imitujące kamień do złudzenia przypominają naturalny materiał. Dzięki temu, że format płytki jest duży, jej montaż zajmuje niewiele czasu. Produkt objęty 6-letnią gwarancją dostępny jest w sklepie Komfort także w innych odcieniach.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Gresy 2.0 |
|---|---|
| Grubość płytki: | 20 mm |
| Wzór: | Imitujące kamień |
| Ilość m2 w opakowaniu: | 0.710 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Bolt 2.0 |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 119.3 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 59.3 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | 4 klasa |
| Wzór płytki: | Imitujące kamień |
| Przeznaczenie: | Podłogowa |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | R11 |
| Powierzchnia: | Strukturalna |
| Grupa rozmiarowa: | 60x120 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
| Outlet: | Nie |
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
gres tarasowo-balkonowy bolt 2.0 dark grey matt rectified 59,3x119,3 opoczno
Nr kat. 100456152
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.
Łatwy i szybki montaż, odporność na zmienne warunki atmosferyczne jak również możliwość poprowadzenia kabli i rur pod płytkami.








