glazura boston wood lamel brown structure mat rectified 29,8x59,8 opoczno
Nr kat. 100465674






opis produktu
Elegancka Glazura Boston Wood Lamel Brown Structure Mat Rectified 29.8x59.8 Opoczno to płytka ceramiczna o wyjątkowym wzornictwie, która doskonale imituje naturalne drewno w ciepłym brązowym odcieniu, jej strukturalna powierzchnia z matowym wykończeniem nadaje wnętrzom współczesny i stylowy charakter, podkreślając realistyczny efekt lameli. Płytka ma prostokątny kształt, stanowi idealny wybór do aranżacji ścian w salonie, kuchni czy łazience, gdzie estetyka łączy się z trwałością, rektyfikowane krawędzie pozwalają na zastosowanie minimalnej ilości fugi zapewniając eleganckie, nowoczesne wykończenie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość twarzy: | 4 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Boston |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Lamel |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi






opis produktu
Elegancka Glazura Boston Wood Lamel Brown Structure Mat Rectified 29.8x59.8 Opoczno to płytka ceramiczna o wyjątkowym wzornictwie, która doskonale imituje naturalne drewno w ciepłym brązowym odcieniu, jej strukturalna powierzchnia z matowym wykończeniem nadaje wnętrzom współczesny i stylowy charakter, podkreślając realistyczny efekt lameli. Płytka ma prostokątny kształt, stanowi idealny wybór do aranżacji ścian w salonie, kuchni czy łazience, gdzie estetyka łączy się z trwałością, rektyfikowane krawędzie pozwalają na zastosowanie minimalnej ilości fugi zapewniając eleganckie, nowoczesne wykończenie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość twarzy: | 4 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Boston |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Lamel |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
glazura boston wood lamel brown structure mat rectified 29,8x59,8 opoczno
Nr kat. 100465674
Cena katalogowa: 138,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,25m21 paczka

Cena katalogowa: 138,99 zł/m2
1,25m21 paczka


Cena katalogowa: 138,99 zł/m2
Wpisz powierzchnię:
m2
1,25m21 paczka

Cena katalogowa: 138,99 zł/m2
1,25m21 paczka


opis produktu
Elegancka Glazura Boston Wood Lamel Brown Structure Mat Rectified 29.8x59.8 Opoczno to płytka ceramiczna o wyjątkowym wzornictwie, która doskonale imituje naturalne drewno w ciepłym brązowym odcieniu, jej strukturalna powierzchnia z matowym wykończeniem nadaje wnętrzom współczesny i stylowy charakter, podkreślając realistyczny efekt lameli. Płytka ma prostokątny kształt, stanowi idealny wybór do aranżacji ścian w salonie, kuchni czy łazience, gdzie estetyka łączy się z trwałością, rektyfikowane krawędzie pozwalają na zastosowanie minimalnej ilości fugi zapewniając eleganckie, nowoczesne wykończenie.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Glazura |
|---|---|
| Wzór: | Imitujące drewno |
| Ilość twarzy: | 4 |
| Dostawca: | Opoczno |
| Kolekcja: | Boston |
| Gwarancja: | 6 lat |
| Długość: | 60 cm |
| Kształt: | Prostokątne |
| Szerokość: | 30 cm |
| Płytka rektyfikowana: | Rektyfikowana |
| Klasa ścieralności: | Nie dotyczy |
| Płytka mrozoodporna: | Niemrozoodporna |
| Wzór płytki: | Imitujące drewno |
| Przeznaczenie: | Ścienna |
| Wykończenie: | Mat |
| Antypoślizgowość: | Nie dotyczy |
| Powierzchnia: | Lamel |
| Grupa rozmiarowa: | 30x60 |
| Rodzaj płytki: | Ceramiczne |
| Materiał: | Nie dotyczy |
| Gatunek: | G1 |
| Rodzaj pomieszczenia: |
|
Cersanit S.A. Cersanit S.A. ALEJA SOLIDARNOŚCI 36 25-323 KIELCE POLSKA cersanitcustomercare@cersanit.com
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Zobacz inne z kolekcji
Niezbędne do montażu
Zdjęcia towarów zamieszczone na stronie Sklepu przedstawiają faktyczny produkt. W zależności od ustawień monitora, jakim posługuje się Klient, kolorystyka zdjęć towaru (w szczególności intensywność koloru oraz odcień) zamieszczonych na stronie Sklepu mogą różnić się nieco od rzeczywistej.
Konsument, może w terminie 14 dni kalendarzowych zwrócić towar bez podawania przyczyny. Zasady odstąpienia od umowy określa Regulamin sklepu internetowego.
Prawo zwrotu nie dotyczy, w szczególności, towarów wyprodukowanych lub przygotowanych według specyfikacji konsumenta lub służących zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb, w szczególności: drzwi i ościeżnic, wykładzin dociętych według specyfikacji Klienta.


