dywan dziecięcy giovanni teddy
Nr kat. 100363250
Dywany
Kolekcje
Dywany dla dziewczynki
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Outlet
Dywany polipropylenowe
DZIECIĘCE
Dywany dziecięce
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany wzór miś
Dywany 170x240
Tak
Dywany różowe
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Dziecięce
Tkane maszynowo
Do pokoju dziecięcego
Polipropylen
Różowe
DZIECIĘCE
Dla dziewczynki
Miś
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Różowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160x235 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Dywany
Kolekcje
Dywany dla dziewczynki
Dywany prostokątne
Dywany tkane maszynowo
Outlet
Dywany polipropylenowe
DZIECIĘCE
Dywany dziecięce
Dywany do pokoju dziecięcego
Dywany wzór miś
Dywany 170x240
Tak
Dywany różowe
170 cm x 240 cm
Prostokąt
Dziecięce
Tkane maszynowo
Do pokoju dziecięcego
Polipropylen
Różowe
DZIECIĘCE
Dla dziewczynki
Miś
Szczegóły Produktu
| Rodzaj dywanu: | Dziecięce |
|---|---|
| Materiał: | 100% Polipropylen |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kolor: | Różowe |
| Wysokość runa: | 9 mm |
| Waga całkowita: | 2000 g/m2 |
| Wzór: |
|
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Rozmiar: | 160x235 |
| Antypoślizgowy: | Nie |
| Rodzaj tkania: | Tkane maszynowo |
| Kształt: | Prostokąt |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Ogrzewanie podłogowe: | Tak |
| Outlet: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywan dziecięcy giovanni teddy
Nr kat. 100363250
Wybrane dla Ciebie







