front formo f3 49,6x236,8 ciemny popiel z lustrem
Nr kat. 100621160
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 49.6 cm |
| Wysokość: | 236.8 cm |
| Głębokość: | 1.6 cm |
| Kolor frontu: | Ciemny popiel |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Front szafy |
|---|---|
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Z lustrem: | Tak |
| Cichy domyk: | Tak |
| Ilość paczek w zestawie: | 1 szt |
| Materiał frontu: | Płyta laminowana |
| Szerokość: | 49.6 cm |
| Wysokość: | 236.8 cm |
| Głębokość: | 1.6 cm |
| Kolor frontu: | Ciemny popiel |
| Montaż: | Do samodzielnego montażu |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
front formo f3 49,6x236,8 ciemny popiel z lustrem
Nr kat. 100621160
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie



