fotel obrotowy winslow chrom / lido czarna skóra
Nr kat. 100495301
opis produktu
Fotel obrotowy Winslow chrom / lido czarna skóra to model, którego nowoczesny styl podkreśla estetyczne połączenie chromu oraz czerni. Projekt wyróżnia się oryginalną strukturą siedziska oraz funkcją regulacji wysokości. Fotel Windslow doskonale odnajdzie się w biurze oraz gabinecie w stylu nowoczesnym, loft, minimalistycznym oraz eklektycznym. Wygodne siedzisko z podwyższonym oparciem wyposażone zostało w stałe podłokietniki o giętej i smukłej linii. Tapicerowany fotel pokrywa czarna skóra ekologiczna o podwyższonej odporności na trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Poziomie i symetryczne pikowanie nadaje powierzchni nieszablonowy wygląd. Model z metalowym stelażem wyposażony został w kółka, zapewniając mobilność fotela oraz wysoki komfort użytkowania. Trwały, wytrzymały i stabilny projekt z kolekcji Winslow dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych. Wymiary oferowanego fotela obrotowego sięgają 51 cm szerokości, 103 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Skóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Lido czarna skóra BK |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 103 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 54 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Fotel obrotowy Winslow chrom / lido czarna skóra to model, którego nowoczesny styl podkreśla estetyczne połączenie chromu oraz czerni. Projekt wyróżnia się oryginalną strukturą siedziska oraz funkcją regulacji wysokości. Fotel Windslow doskonale odnajdzie się w biurze oraz gabinecie w stylu nowoczesnym, loft, minimalistycznym oraz eklektycznym. Wygodne siedzisko z podwyższonym oparciem wyposażone zostało w stałe podłokietniki o giętej i smukłej linii. Tapicerowany fotel pokrywa czarna skóra ekologiczna o podwyższonej odporności na trwałe zabrudzenia oraz odkształcenia. Poziomie i symetryczne pikowanie nadaje powierzchni nieszablonowy wygląd. Model z metalowym stelażem wyposażony został w kółka, zapewniając mobilność fotela oraz wysoki komfort użytkowania. Trwały, wytrzymały i stabilny projekt z kolekcji Winslow dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych. Wymiary oferowanego fotela obrotowego sięgają 51 cm szerokości, 103 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Skóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Lido czarna skóra BK |
| Szerokość: | 51 cm |
| Wysokość: | 103 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 54 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 42 cm |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy winslow chrom / lido czarna skóra
Nr kat. 100495301
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie














