fotel obrotowy weber ekoskóra czarny / orzech stelaż czarny
Nr kat. 100622467
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra czarna |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 112 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 55 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 65 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra czarna |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Szerokość: | 65 cm |
| Wysokość: | 112 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 55 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 65 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy weber ekoskóra czarny / orzech stelaż czarny
Nr kat. 100622467
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











