fotel obrotowy timmy szary / czarny stelaż czarny
Nr kat. 100622337
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Szary / czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Wysokość siedziska: | 41 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 51 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Szary / czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 120 kg |
| Szerokość: | 52 cm |
| Wysokość: | 81 cm |
| Wysokość siedziska: | 41 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 51 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy timmy szary / czarny stelaż czarny
Nr kat. 100622337
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie










