fotel obrotowy panco błękitny stelaż biały
Nr kat. 100622119
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Niebieskie |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Kolor siedziska: | Błękitny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 70 kg |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 59 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 77 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Niebieskie |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Biały |
| Kolor siedziska: | Błękitny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 70 kg |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 47 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 59 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 77 cm |
| Głębokość siedziska: | 43 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy panco błękitny stelaż biały
Nr kat. 100622119
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie
















