fotel obrotowy nora czarny mat / ciemnoszary 28
Nr kat. 100495294
opis produktu
Fotel obrotowy Nora czarny mat / ciemnoszary 28 to wygodny model zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych użytkowników. Prezentowany model łączy kwestie estetyczne z praktycznymi, oferując wygodne siedzisko oraz solidny stelaż z funkcją regulacji wysokości. Fotel na kółkach o pełnym zakresie obrotu posiada metalową konstrukcję, która gwarantuje trwałość. Symetryczna forma podstawy wpływa na stabilność fotela Nora. Model dedykowany jest między innymi biurom oraz gabinetom w stylu nowoczesnym oraz eklektycznym. Ciemnoszare siedzisko wyposażone zostało w komfortowe oparcie oraz stałe podłokietniki. Tapicerowany model pokrywa przyjemna w dotyku tkanina welurowa o subtelnym połysku. Wymiary powyższego fotela Nora wynoszą 58 cm szerokości, 91 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | ciemnoszare 28 |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 54 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Fotel obrotowy Nora czarny mat / ciemnoszary 28 to wygodny model zaprojektowany z myślą o potrzebach współczesnych użytkowników. Prezentowany model łączy kwestie estetyczne z praktycznymi, oferując wygodne siedzisko oraz solidny stelaż z funkcją regulacji wysokości. Fotel na kółkach o pełnym zakresie obrotu posiada metalową konstrukcję, która gwarantuje trwałość. Symetryczna forma podstawy wpływa na stabilność fotela Nora. Model dedykowany jest między innymi biurom oraz gabinetom w stylu nowoczesnym oraz eklektycznym. Ciemnoszare siedzisko wyposażone zostało w komfortowe oparcie oraz stałe podłokietniki. Tapicerowany model pokrywa przyjemna w dotyku tkanina welurowa o subtelnym połysku. Wymiary powyższego fotela Nora wynoszą 58 cm szerokości, 91 cm wysokości oraz 58 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Welur |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | ciemnoszare 28 |
| Szerokość: | 58 cm |
| Wysokość: | 91 cm |
| Wysokość siedziska: | 44 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 54 cm |
| Głębokość: | 58 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy nora czarny mat / ciemnoszary 28
Nr kat. 100495294
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie











