fotel obrotowy gonzo 2 ekoskóra czarny stelaż chrom
Nr kat. 100621240
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra czarna |
| Dopuszczalne obciążenie: | 90 kg |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 60 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Ekoskóra |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra czarna |
| Dopuszczalne obciążenie: | 90 kg |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 93 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 60 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 60 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy gonzo 2 ekoskóra czarny stelaż chrom
Nr kat. 100621240
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





