fotel obrotowy ethan czarny stelaż chrom
Nr kat. 100621096
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Regulowane |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 150 kg |
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 59 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 70 cm |
| Głębokość siedziska: | 50 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Czarne |
| Styl: |
|
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: |
|
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Regulowane |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Czarny |
| Dopuszczalne obciążenie: | 150 kg |
| Szerokość: | 72 cm |
| Wysokość: | 130 cm |
| Wysokość siedziska: | 50 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 59 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 70 cm |
| Głębokość siedziska: | 50 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy ethan czarny stelaż chrom
Nr kat. 100621096
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować


















