fotel obrotowy dingo czarno-szary stelaż czarny
Nr kat. 100621050
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Siatka |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Czarny / Szary |
| Dopuszczalne obciążenie: | 80 kg |
| Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 54 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 56 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Szare |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Siatka |
| Podłokietniki: | Brak |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Czarny |
| Kolor siedziska: | Czarny / Szary |
| Dopuszczalne obciążenie: | 80 kg |
| Szerokość: | 48 cm |
| Wysokość: | 86 cm |
| Wysokość siedziska: | 42 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 54 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 56 cm |
| Głębokość siedziska: | 41 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy dingo czarno-szary stelaż czarny
Nr kat. 100621050
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





