fotel obrotowy butterfly ekoskóra biały wzór motyli stelaż chrom
Nr kat. 100621376
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra biała |
| Dopuszczalne obciążenie: | 100 kg |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 57 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Białe |
| Styl: | Dziecięcy |
| Dostawca: | Halmar |
| Pomieszczenie: | Do pokoju dziecięcego |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Metal |
| Kolor stelażu: | Chrom |
| Kolor siedziska: | Ekoskóra biała |
| Dopuszczalne obciążenie: | 100 kg |
| Szerokość: | 53 cm |
| Wysokość: | 88 cm |
| Wysokość siedziska: | 45 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 57 cm |
| Regulacja wysokości siedziska: | Tak |
| Głębokość: | 59 cm |
| Głębokość siedziska: | 46 cm |
| Nowość: | Tak |
Halmar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością CENTRALNEGO OKRĘGU PRZEMYSŁOWEGO 2 37-450 STALOWA WOLA biuro@halmar.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy butterfly ekoskóra biały wzór motyli stelaż chrom
Nr kat. 100621376
Zobacz inne z kolekcji
Możesz potrzebować
Wybrane dla Ciebie





