fotel obrotowy brad czarny mat / preston antracyt 96
Nr kat. 100495285
opis produktu
Fotel obrotowy Brad czarny mat / Preston antracyt 96 to model zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania oraz stylu dedykowanym współczesnym aranżacjom biur oraz gabinetów. Prezentowany fotel obrotowy charakteryzuje się ciemną i spójną kompozycją kolorystyczną. Antracytowy odcień w połączeniu z czernią doskonale dopełnią przestrzeń w stylu nowoczesnym oraz loft. Komfortowe siedzisko z podwyższonym oparciem oraz stałymi podłokietnikam pokrywa przyjemna w dotyku tkanina o podwyższonej odporności na przetarcia oraz trwałe zabrudzenia. Model z uchwytem pozwala dopasować wysokość fotela do biurka oraz indywidualnych preferencji. Propozycja marki Actona wyposażona została w stabilną konstrukcję z tworzywa sztucznego. Fotel z kółkami dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych. Wymiary oferowanego modelu wynoszą 67 cm szerokości, 115 cm wysokości oraz 69.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Szerokość blatu: | 35 cm |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston antracyt 96 |
| Szerokość: | 67 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 58 cm |
| Głębokość: | 69.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
opis produktu
Fotel obrotowy Brad czarny mat / Preston antracyt 96 to model zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie użytkowania oraz stylu dedykowanym współczesnym aranżacjom biur oraz gabinetów. Prezentowany fotel obrotowy charakteryzuje się ciemną i spójną kompozycją kolorystyczną. Antracytowy odcień w połączeniu z czernią doskonale dopełnią przestrzeń w stylu nowoczesnym oraz loft. Komfortowe siedzisko z podwyższonym oparciem oraz stałymi podłokietnikam pokrywa przyjemna w dotyku tkanina o podwyższonej odporności na przetarcia oraz trwałe zabrudzenia. Model z uchwytem pozwala dopasować wysokość fotela do biurka oraz indywidualnych preferencji. Propozycja marki Actona wyposażona została w stabilną konstrukcję z tworzywa sztucznego. Fotel z kółkami dostępny jest także w innych wariantach kolorystycznych. Wymiary oferowanego modelu wynoszą 67 cm szerokości, 115 cm wysokości oraz 69.5 cm głębokości.
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Fotel biurowy |
|---|---|
| Rodzaj stelażu: | Na kółkach |
| Kolor: | Grafitowe |
| Styl: | Nowoczesny |
| Dostawca: | Actona |
| Pomieszczenie: |
|
| Szerokość blatu: | 35 cm |
| Materiał siedziska: | Tkanina |
| Podłokietniki: | Stałe |
| Materiał stelażu: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor stelażu: | Czarny mat |
| Kolor siedziska: | Preston antracyt 96 |
| Szerokość: | 67 cm |
| Wysokość: | 115 cm |
| Wysokość siedziska: | 48 cm |
| Maksymalna wysokość siedziska: | 58 cm |
| Głębokość: | 69.5 cm |
| Głębokość siedziska: | 52 cm |
Actona Group A/S SMEDEGAARDVEJ 6 75-000 HOLSTEBRO msz@actonagroup.com
Dokumenty techniczne
Opinie
Pytania i odpowiedzi
fotel obrotowy brad czarny mat / preston antracyt 96
Nr kat. 100495285
Zobacz inne z kolekcji
Wybrane dla Ciebie















