dywanik łazienkowy nexus 50x80 szary
Nr kat. 100562207
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Komfort |
| Kolor: | Szary |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Szerokość: | 50 cm |
| Długość: | 80 cm |
| Antypoślizgowy: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Do prania w pralce : | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
Szczegóły Produktu
| Typ produktu: | Dywaniki łazienkowe |
|---|---|
| Dostawca: | Komfort |
| Kolor: | Szary |
| Dostępny tylko w Komfort: | TAK |
| Szerokość: | 50 cm |
| Długość: | 80 cm |
| Antypoślizgowy: | Tak |
| Materiał wykonania: | Poliester |
| Do prania w pralce : | Tak |
| Nowość: | Tak |
SKLEPY KOMFORT S.A. SREBRZYŃSKA 14 91-074 ŁÓDŹ POLSKA sklep.internetowy@komfort.pl
Opinie
Pytania i odpowiedzi
dywanik łazienkowy nexus 50x80 szary
Nr kat. 100562207
Wybrane dla Ciebie





